יום ו', טז’ בתמוז תשע”ט
דף הבית מידע להורה ולתלמיד מרחבי כיתות חדר מורים יצירת קשר
אגרת למורים, תלמידים והורים לפתיחת שנה"ל תשע"ט
תיכון מקיף ט' ממשיך לצעוד קדימה בגאווה תוך התחדשות ושאיפה למצוינות פדגוגית, ערכית וחברתית.
תגובות: 0   צפיות: 1002
תלמידי המגמה ומשפחת מקיף ט' מאחלים חג פורים שמח!
תלמידים יקרים! משרד החינוך בשיתוף פיקוד העורף מפעיל מדי שנה תרגיל התגוננות ארצי המדמה מצב של שגרה בלמידה מרחוק בעיתות חירום. המעבר משגרה למצב של למידה מרחוק בשעת חירום מצריך היערכות מערכתית נרחבת כדי לאפשר לתלמידים מכל הארץ המשך שגרת למידה מרחוק.
במהלך חודש מרץ יתקיימו מפגשים מרתקים עם הסופרות/משוררות לתלמידי חט"ב במקיף ט' ביוזמת צוות הספרייה, צוות הספרות והנהלת ביה"ס כמסורת רבת שנים. אנו מאמינים, כי המפגשים עם היוצרים, ייחשפו את תלמידים לעולם אחר, בו אין קווים ברורים בין הדמיון למציאות.
לפניכם מצגות בהן מוצג מידע דרוש על מסלולים ומגמות הלימוד לחטיבה עליונה, המידע כולל את הדרישות בהן צריך לעמוד כדי ללמוד במסלולים השונים.
פרויקט חדש במקיף ט', בו המורה אלכס רזניקוביץ יעביר פעילויות מגוונות ומעשירות בנושא מוסיקה לתלמידי בית הספר בשיתוף פעולה עם צוות הספרייה ביאטה פרידון וריטה שטכמן. מתחילים באמן בוב דילן
קיבלנו את פני המורים עם מחיאות כפיים ושטיח כניסה. במבני השכבות חיכו למחנכים ולרכזים ברכות שאורגנו על ידי צוות היועצים והיועצות במקיף.
בנובמבר 2018 התקיים במקיף ט' שבוע בדגש על הנושא, "ואהבת לרעך כמוך".
במסגרת שבוע הבריאות, התקיים יום שיא לחטיבה העליונה: התלמידים אכלו ארוחת בוקר בריאה בכיתות, לקחו חלק בפעילות ספורטיבית בהנחיית המורים לספורט באולם,
לחוות את המסע הזה מעדשת המצלמה הוא הרבה יותר משמעותי בשבילי: לעמוד במקומם שעד עכשיו ראינו רק בתמונות ורק תיארנו לעצמינו מה ההרגשה - לא משתווה בכלל לעמוד ולצלם את התמונות מנקודת המבט שלי,
ביום שישי האחרון, 26.10.18, התקיים מירוץ, בפעם השנייה, לזכרו של טל שגב בחוף י"א באשדוד. במירוץ השתתפו משפחתו של טל, הצוות המנהלתי והחינוכי של מקיף ט' ותלמידי שכבות י' ו-ב'. בנוסף, השתתפו גם חבריו של טל וחיילים מיחידת אגוז של הקומנדו.
השנה אנו מציינים עשרים ושלוש שנים לרצח ראש הממשלה ושר הביטחון, יצחק רבין. במקיף ט' אשדוד, התקיים טקס לזכרו בנוכחות תלמידי המקיף, הצוות החינוכי, צוות העובדים וצוות ההנהלה של המקיף.
תלמיד/ה יקר/ה, מי שמעוניין/ת להגיש מועמדות ללהקת בית ספר, אנא מלא/י את השאלון. חשוב מאוד לעדכן את כל פרטי השאלון.
ביום ראשון, 7.10.18, התקיים בבית הספר מקיף ט' יום ספורט גיבושי לתלמידי שכבת י'. יום הספורט יזמה הנהלת בית הספר והופעל על ידי מורי חנ"ג ותלמידי שכבת י"ב.
אוסף אתרים בנושאים: שמרנות מול ליברליזם, החיים בחברה הפיאודלית, מלחמת העולם הראשונה, הנוער בשואה
יום חמישי האחרון יצאו תלמידי שכבה ט' לסיור סליחות לילי בעיר במסגרת פעילות חגי תשרי.
מועצת התלמידים בשיתוף פעולה עם הבנות שירות עברו היום בין הכיתות בחט"ב וערכו "תשליך" לפני יום הכיפורים.
חלוקת תפוחים בדבש לתלמידי שכבה ז - ח
תלמידי מקיף ט' ההורים וצוות בית הספר נרתמו למען משפחות נזקקות בהכנת סלי מזון וחלוקתם לקראת החג.במהלך כל השבוע אספו בוגרי בית הספר מוצרים ותרומות על מנת להכין סלי מזון והיום נפגשו על מנת לארוז ולחלק אותם!
משפחת מקיף ט' מציגה את הפעילויות שחווינו במקיף והיינו שותפים למסע החינוכי המרתק שלנו במהלך שנה"ל תשע"ח 2017-2018.
בית־הספר התיכון מקיף ט' באשדוד הוקם לפני עשר שנים בלבד. אבל למרות העובדה ש־40% מתוך 1,400 התלמידים בו מוגדרים כ"מתקשים", רשם בית־הספר שיעור זכאות לבגרות מרשים ביותר (98.2%) ושיעור נשירת תלמידים נמוך מאוד (0.6%) לעומת ממוצע הנשירה הכללי העיר שהוא יותר מפי שניים.
ברכות לחברינו היקר אייל תורג'מן על מיזם "נצור לשונך" שזכה לתהודה בערוץ הספורט על תרומתו לצמצום האלימות המילולית במגרשים וישמש דוגמv לכל המועדונים בארץ. חזק ואמץ אייל!
אנחנו בכותרות תשע"ט   |  אנחנו בכותרות תשע"ח   |  אנחנו בכותרות תשע"ז   |  אנחנו בכותרות תשע"ו   |  אנחנו בכותרות תשע"ד
אנחנו בכותרות תשע"ה
מפגשי סופרים תשע"ט 2019
במהלך חודש מרץ יתקיימו מפגשים מרתקים עם הסופרות/משוררות לתלמידי חט"ב במקיף ט' ביוזמת צוות הספרייה, צוות הספרות והנהלת ביה"ס כמסורת רבת שנים. מקיף ט' מאמין כי הספרייה היא המוקד המרכזי של משאבי הלמידה המתקדמים.
תגובות: 0   צפיות: 29
פדגוגיה
חינוך חברתי ערכי וקהילתי
הכנה לצה"ל
פינת יעוץ
הפינה להורות משמעותית
מרחבים מקצועיים
מועצת התלמידים
ספרייה
חקר שורשים
משלחת פולין
פינת זיכרון
שעת חירום
פורומים
מידעון חודשי
ארכיון כתבות