אגרת למורים, תלמידים והורים לפתיחת שנה"ל תשע"ח
תיכון מקיף ט' ממשיך לצעוד קדימה בגאווה תוך התחדשות ושאיפה למצוינות פדגוגית, ערכית וחברתית.
תגובות: -1   צפיות: -1
מפגשי סופרים תשע"ח 2018
במהלך החודשים מרץ-מאי יתקיימו מפגשים מרתקים עם הסופרות לתלמידי חט"ב במקיף ט' ביוזמת צוות הספרייה, צוות הספרות והנהלת ביה"ס כמסורת רבת שנים. מקיף ט' מאמין כי על פי פרנסואה מוריאק "קריאה היא דלת פתוחה אל עולם מוקסם."
תגובות: -1   צפיות: -1
מצעד הספרים תשע"ח

גם השנה מצטרפים ל "מצעד הספרים". "מצעד הספרים" היא פעילות חווייתית המקדמת אהבת הקריאה בקרב ילדים ובני נוער. מטרתה של הפעילות היא לעודד ילדים ובני נוער לקרוא ספרים.
מיזם "נצור לשונך"

ברכות לחברינו היקר אייל תורג'מן על מיזם "נצור לשונך" שזכה לתהודה בערוץ הספורט על תרומתו לצמצום האלימות המילולית במגרשים וישמש דוגמv לכל המועדונים בארץ. חזק ואמץ אייל!
ידיעון מקיף ט' - שנה"ל תשע"ח 2017-2018

משפחת מקיף ט' מציגה את הפעילויות שחווינו במקיף והיינו שותפים למסע החינוכי המרתק שלנו במהלך שנה"ל תשע"ח 2017-2018.
רצים לזכרו של טל שגב

ביום שני, 8.1.2018, ניתן היה לראות המוני צעירים הלבושים בחולצות כחולות שעל גבן רשום "כיוונתי לירח ונפלתי בין הכוכבים. עכשיו להישאר שם" ברחבי חוף י"א באשדוד, מדברים על מידות נפשיות של התנדבות, תזונה נכונה, פעילות גופנית ואורח חיים בריא. כתבה: מרב נחמוד, תלמידת כיתה י"ב
תעשייני העתיד של מקיף ט' בסיור במשרד "אלבטק טכנולוגיות" ובמפעל "סודה סטרים"

תלמידי שכבת י' ממגמת אלקטרוניקה ומחשבים סיירו בחברה "אלבטק טכנולוגיות" המייצגת מערכות אלקטרוניות לשוק האזרחי והצבאי. בנוסף, תלמידי שכבת י"ב סיירו במפעל "סודה סטרים" במסגרת הפרויקט "טו"ב.
תלמידי מקיף ט' אשדוד אוהבים ומוקירים

להכיר, להודות, להוקיר, להצדיע...יום ההוקרה הלאומי מציינים השנה בתאריך י"ז בכסלו תשע"ח 5.12.17 בישראל כיום למעלה מ-70,000 פצועי מערכות ישראל ופעולות האיבה. זוהי ההזדמנות שלנו להודות להם על ההקרבה, על המסירות, על העוצמה ועל כך שהם נושאים על גבם יומיום את המלחמות של כולנו.
שבוע עליות במקיף ט באשדוד

במסגרת השבוע כלל תלמידי בית הספר נחשפו לסיפורי עליה של מורים ותלמידים והתרגשו יחד איתם, נערכו שיעורי חינוך בנושא, ימי שיא לשכבות ז ו ח בשיתוף צוות מורשת ומועצת התמלידים בה התלמידים עברו תהליך של למידה על עליות שונות.
"נלחמים על כל תלמיד"

בית־הספר התיכון מקיף ט' באשדוד הוקם לפני עשר שנים בלבד. אבל למרות העובדה ש־40% מתוך 1,400 התלמידים בו מוגדרים כ"מתקשים", רשם בית־הספר שיעור זכאות לבגרות מרשים ביותר (98.2%) ושיעור נשירת תלמידים נמוך מאוד (0.6%) לעומת ממוצע הנשירה הכללי העיר שהוא יותר מפי שניים.
אנחנו בכותרות תשע"ח   |  אנחנו בכותרות תשע"ז   |  אנחנו בכותרות תשע"ו
אנחנו בכותרות תשע"ד   |  אנחנו בכותרות תשע"ה