יום ב', כא’ בסיון תשע”ט
דף הבית מידע להורה ולתלמיד מרחבי כיתות חדר מורים יצירת קשר
מפגשי סופרים תשע"ט 2019
במהלך חודש מרץ יתקיימו מפגשים מרתקים עם הסופרות/משוררות לתלמידי חט"ב במקיף ט' ביוזמת צוות הספרייה, צוות הספרות והנהלת ביה"ס כמסורת רבת שנים. מקיף ט' מאמין כי הספרייה היא המוקד המרכזי של משאבי הלמידה המתקדמים.
תגובות: 0   צפיות: 29
מפגשי סופרים תשע"ח 2018
במהלך החודשים מרץ-מאי יתקיימו מפגשים מרתקים עם הסופרות לתלמידי חט"ב במקיף ט' ביוזמת צוות הספרייה, צוות הספרות והנהלת ביה"ס כמסורת רבת שנים. מקיף ט' מאמין כי על פי פרנסואה מוריאק "קריאה היא דלת פתוחה אל עולם מוקסם."
תגובות: -1   צפיות: -1
מפגשי סופרים תשע"ז 2017
במהלך חודש מרץ - אפריל יתקיימו מפגשים מרתקים עם הסופרים לתלמידי חט"ב במקיף ט' ביוזמת צוות הספרייה, צוות הספרות והנהלת ביה"ס כמסורת רבת שנים. מקיף ט' מאמין כי על פי פרנסואה מוריאק "קריאה היא דלת פתוחה אל עולם מוקסם."
תגובות: -1   צפיות: -1
מפגשי סופרים תשע"ו 2016
במהלך חודש מרץ - אפריל יתקיימו מפגשים מרתקים עם הסופרים לתלמידי חט"ב במקיף ט' ביוזמת צוות הספרייה והנהלת ביה"ס כמסורת רבת שנים. מקיף ט' מאמין כי על פי פרנסואה מוריאק "קריאה היא דלת פתוחה אל עולם מוקסם."
תגובות: -1   צפיות: -1
מפגשי סופרים תשע"ה 2015
במהלך חודש אפריל-מאי מתקיימים מפגשים מרתקים עם הסופרים לתלמידי חט"ב במקיף ט' ביוזמת צוות הספרייה והנהלת ביה"ס כמסורת רבת שנים. מקיף ט' מאמין כי על פי פרנסואה מוריאק "קריאה היא דלת פתוחה אל עולם מוקסם."
תגובות: -1   צפיות: -1
פדגוגיה
חינוך חברתי ערכי וקהילתי
הכנה לצה"ל
פינת יעוץ
הפינה להורות משמעותית
מרחבים מקצועיים
מועצת התלמידים
ספרייה
חקר שורשים
משלחת פולין
פינת זיכרון
שעת חירום
פורומים
מידעון חודשי
ארכיון כתבות