יום ד', יא’ בטבת תשע”ט
דף הבית מידע להורה ולתלמיד מרחבי כיתות חדר מורים יצירת קשר
אנחנו בכותרות תשע"ט   |  אנחנו בכותרות תשע"ח   |  אנחנו בכותרות תשע"ז   |  אנחנו בכותרות תשע"ו   |  אנחנו בכותרות תשע"ד
אנחנו בכותרות תשע"ה
בית־הספר התיכון מקיף ט' באשדוד הוקם לפני עשר שנים בלבד. אבל למרות העובדה ש־40% מתוך 1,400 התלמידים בו מוגדרים כ"מתקשים", רשם בית־הספר שיעור זכאות לבגרות מרשים ביותר (98.2%) ושיעור נשירת תלמידים נמוך מאוד (0.6%) לעומת ממוצע הנשירה הכללי העיר שהוא יותר מפי שניים.
משפחת מקיף ט' מציגה את הפעילויות שחווינו במקיף והיינו שותפים למסע החינוכי המרתק שלנו במהלך שנה"ל תשע"ח 2017-2018.
ברכות לחברינו היקר אייל תורג'מן על מיזם "נצור לשונך" שזכה לתהודה בערוץ הספורט על תרומתו לצמצום האלימות המילולית במגרשים וישמש דוגמv לכל המועדונים בארץ. חזק ואמץ אייל!
תלמידי מקיף ט' ההורים וצוות בית הספר נרתמו למען משפחות נזקקות בהכנת סלי מזון וחלוקתם לקראת החג.במהלך כל השבוע אספו בוגרי בית הספר מוצרים ותרומות על מנת להכין סלי מזון והיום נפגשו על מנת לארוז ולחלק אותם!
חלוקת תפוחים בדבש לתלמידי שכבה ז - ח
אוסף אתרים בנושאים: שמרנות מול ליברליזם, החיים בחברה הפיאודלית, מלחמת העולם הראשונה, הנוער בשואה
מועצת התלמידים בשיתוף פעולה עם הבנות שירות עברו היום בין הכיתות בחט"ב וערכו "תשליך" לפני יום הכיפורים.
יום חמישי האחרון יצאו תלמידי שכבה ט' לסיור סליחות לילי בעיר במסגרת פעילות חגי תשרי.
ביום ראשון, 7.10.18, התקיים בבית הספר מקיף ט' יום ספורט גיבושי לתלמידי שכבת י'. יום הספורט יזמה הנהלת בית הספר והופעל על ידי מורי חנ"ג ותלמידי שכבת י"ב.
תלמיד/ה יקר/ה, מי שמעוניין/ת להגיש מועמדות ללהקת בית ספר, אנא מלא/י את השאלון. חשוב מאוד לעדכן את כל פרטי השאלון.
השנה אנו מציינים עשרים ושלוש שנים לרצח ראש הממשלה ושר הביטחון, יצחק רבין. במקיף ט' אשדוד, התקיים טקס לזכרו בנוכחות תלמידי המקיף, הצוות החינוכי, צוות העובדים וצוות ההנהלה של המקיף.
ביום שישי האחרון, 26.10.18, התקיים מירוץ, בפעם השנייה, לזכרו של טל שגב בחוף י"א באשדוד. במירוץ השתתפו משפחתו של טל, הצוות המנהלתי והחינוכי של מקיף ט' ותלמידי שכבות י' ו-ב'. בנוסף, השתתפו גם חבריו של טל וחיילים מיחידת אגוז של הקומנדו.
לחוות את המסע הזה מעדשת המצלמה הוא הרבה יותר משמעותי בשבילי: לעמוד במקומם שעד עכשיו ראינו רק בתמונות ורק תיארנו לעצמינו מה ההרגשה - לא משתווה בכלל לעמוד ולצלם את התמונות מנקודת המבט שלי,
במסגרת שבוע הבריאות, התקיים יום שיא לחטיבה העליונה: התלמידים אכלו ארוחת בוקר בריאה בכיתות, לקחו חלק בפעילות ספורטיבית בהנחיית המורים לספורט באולם,
בנובמבר 2018 התקיים במקיף ט' שבוע בדגש על הנושא, "ואהבת לרעך כמוך".
קיבלנו את פני המורים עם מחיאות כפיים ושטיח כניסה. במבני השכבות חיכו למחנכים ולרכזים ברכות שאורגנו על ידי צוות היועצים והיועצות במקיף.
פדגוגיה
חינוך חברתי ערכי וקהילתי
הכנה לצה"ל
פינת יעוץ
הפינה להורות משמעותית
מרחבים מקצועיים
מועצת התלמידים
ספרייה
חקר שורשים
משלחת פולין
פינת זיכרון
שעת חירום
פורומים
מידעון חודשי
ארכיון כתבות
אנחנו בכותרות תשע"ט  
אנחנו בכותרות תשע"ח  
אנחנו בכותרות תשע"ז