יום ב', כא’ בסיון תשע”ט
דף הבית מידע להורה ולתלמיד מרחבי כיתות חדר מורים יצירת קשר
אגרת למורים, תלמידים והורים לפתיחת שנה"ל תשע"ט
תיכון מקיף ט' ממשיך לצעוד קדימה בגאווה תוך התחדשות ושאיפה למצוינות פדגוגית, ערכית וחברתית.
תגובות: 0   צפיות: 978
תלמידים יקרים,הנכם מוזמנים לחוויה דינאמית בירושלים המעניקה משמעות לזמן ולמקוםלחצו לכניסה לאתרי מסע בירושלים לתלמידי שכבות ז - ח
השבוע הלאומי לגלישה בטוחה הינו מערך אירועים ופעילויות חינוכיות המתקיימים מדי שנה בכל רחבי הארץ. השנה, האירוע יצוין בין תאריכים 5-10 בפברואר 2017, ויוקדש לנושא "עושים שינוי בחברה – וברשת מושיטים יד לעזרה".
במסגרת חגיגות ה- 60 לעיר אשדוד, מועצת התלמידים הבית ספרית והנהלת בית הספר פותחים ביוזמה של תחרות צילום. במסגרת התחרות התלמידים יגישו עבודות צילום מקוריות שלהם על העיר אשדוד- מנופיה של העיר, מקומות, אתרים, אנשים ועוד.
ביום ראשון, בתאריך כ"ח בתשרי תשע"ז, 30.10.2016 , ייערך יום בחירות לתפקיד יו"ר המועצה הבית ספרי. לתפקיד השנה מתמודדות 3 תלמידות: אושר בן אלישע- י'6, מרב נחמוד- י"א1, שירה גז- י"ב1. התלמידות הציעו מועמדותן במהלך מליאת המועצה הראשונה ונבחרו על ידי המליאה מתוך 4 מועמדות.
אלון צרויה תלמיד כיתה י"ב במקיף ט', זכה לאחרונה באות רמון כהוקרה על הצטיינותו הלימודית ועל עשייתו החברתית. אות רמון היא שותפות בין קרן רמון, משרד החינוך ומשרד המדע והטכנולוגיה המוקירה הצטיינות לימודית, מנהיגות, ותרומה לחברה תוך הובלת שינוי חברתי, כל זה ברוחם ובדמותם של אילן ואסף רמון שהיוו בעצמם דוגמה למנהיגות ומצוינות.
בתאריך ה-14/09/2016 התקיים יום חשיפה ססגוני ומהנה, לכלל תנועות הנוער העירוניות ולמנהיגות הצעירה על מנת לקדם את פעילותן במקיף ט' בשיתוף עם תחום ילדים ונוער.החברות בתנועת הנוער מציעה דרך אחרת לבלות את שעות הפנאי, מזמנת השתייכות לקבוצה חברתית קטנה והיכרות עם בני נוער מרחבי הארץ.
בתאריך 21.9.2016, יום רביעי, בשעה 14:30 יתקיימו אודישנים ללהקת בית ספר!!! בחדר מוזיקה (מתחם מעבדות)
פדגוגיה
חינוך חברתי ערכי וקהילתי
הכנה לצה"ל
פינת יעוץ
הפינה להורות משמעותית
מרחבים מקצועיים
מועצת התלמידים
ספרייה
חקר שורשים
משלחת פולין
פינת זיכרון
שעת חירום
פורומים
מידעון חודשי
ארכיון כתבות
אנחנו בכותרות תשע"ט  
אנחנו בכותרות תשע"ח  
אנחנו בכותרות תשע"ז